simple offline web creator software download

Webvideom İle Zihninizdekileri Videoya Çevirin

Üstelik Sadece 1 TL !

ŞABLONLARI İNCELEYİN

Türkiye'nin İlk Online Animasyonlu Video Patformu

HER HİZMETE UYGUN ŞABLON ALTERNATİFLERİ

Normal şartlar altında göremeyeceğimiz, tanık olamayacağımız şeyleri, yaratıcılığımızı kullanarak hayata geçirip, onları çeşitli görsellere çeviririz. Etkileyici bir filmin, bir film olmaktan çıkıp, kimi zaman hayatımıza yön veren, zihnimizi açan ve kimi zaman da fikirlerimizi keskin bir biçimde değiştirerek, tek bir sahneyle bize olgunluk katan şeyler haline dönüşebiliyorlar. Etkileyici bir biçimde hazırlanan videolar, ister film olsun, ister animasyon olsun, ister reklam olsun, bir kere karşımıza çıktıktan sonra aklımızda sağlam bir yer edinmeyi başarabiliyorlar. İşte biz de sizlere WebVideom markası altında aklınızdakileri videoya dönüştürmenize yardımcı olup, fikirlerinizin ölümsüzleşmesine yardımcı oluyoruz.

ONLİNE VİDEO NEDİR?

Online videolar, sisteme entegre edilmiş videolarınızı, resimlerinizi, dataları ve aklınıza gelen bilgisayarınızdaki daha bir çok görsel ögeyi düzenlemenizi ve onları tek bir çatı altında toplayıp, onları etkileyici birer video haline dönüştürmenizle oluşur. Bünyemizde bulunan bir çok şablon ile işi kısa sürede ve kolay bir şekilde tamamlamanızı sağlayan bu sistem, zengin şablon çeşitleriyle seçim yapmakta zorlanırken aynı zamanda da bu işten zevk alacaksınız. Siz istediğiniz videoyu belirttikten sonra, isteğinize uygun şablonlar direkt hesabınıza entegre edilir. Böylece çok geçmeden videonun nasıl olacağı hakkında net bir fikir edinmiş olursunuz. Video için gereken ücret birim başına 2TL olup, bu sayede özgürce aklınızdakileri hayata geçirmenizi sağlıyoruz. Firmaya özel şablon seçeneklerimiz ile istekleriniz doğrultusunda size sunulan örnek işler sayesinde firmanızın tanıtımını tamamen size ve firmanıza özel hale getirmek mümkün. Videolarınız için ücretsiz seslendirme desteğimiz ile render işlemi tamamlanmış videolarınıza da 2 sene saklama garantisi veriyoruz. Her türden kişi ya da sektör için kendi tarzına has hazırlanabilen bu videolar ile hem siteniz renklenmiş oluyor, hem de reklamınızı ilgi çekici hale getiriyor. İsterseniz hangi web sitelerine ne tür videolar hazırlayabileceğinize dair aklınızda bir kaç fikir oluşturalım...

E-TİCARET SİTELERİ İÇİN AKILDA KALICI ÜRÜN TANITIMLARI

Bizim de içinde bulunduğumuz e-ticaret dünyasında, içinde bulunduğumuz teknolojik dünya sayesinde bir çok şeyin internet üzerinden satın alınması kaçınılmaz hale gelmişken, WebVideom sayesinde oluşturacağınız videolar ile istediğiniz her türlü ürünün tanıtımını dikkat çekici ve akılda kalıcı bir biçimde yapmak kolay bir şekilde mümkünken, bu videolar sayesinde firmanız da göz alıcı bir imaja sahip oluyor. Her türlü şablon ile aklınızdakileri ürününüz ile birleştirip ürününüzün rahatsız etmeden göz önünde olmasını sağlayan webvideonuz, isteğiniz doğrultusunda hoş animasyonlar ile ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

HABER SİTENİZDE HABERLERİ DAHA DİKKAT ÇEKİCİ HALE GETİRMEK ÇOK KOLAY

Gün içinde haber değeri taşıyan bir çok olay yaşanırken, yapılan haberin diğerlerinden sıyrılmasını sağlayarak gözden kaçmasına mani olmak çoğu zaman zor olabiliyor ve bu yüzden gayet önemli olan haber, diğer binlerce haberin arasında kaybolup gidiyor. WebVideom aracılığı ile elde edeceğiniz video, okurlarınızın gözünden asla kaçmayacak. Haberin ciddiyetine göre sade ama dikkat çekici bir biçimde tercih ettiğiniz şablonlar doğrultusunda ortaya çıkacak olan video sayesinde, haberiniz değerini kaybetmeyecek.

YEMEK SİTELERİNDE TARİFİNİZİ SUNMAK, EN AZ YEMEK KADAR LEZZETLİ OLACAK

Milyonlarca yemek tarifinin basit listeler halinde sitenizde kalabalık bir görünüm oluşturmasına engel olacak webvideonuz, tarifinizi hem kısa, hem akılda kalıcı, hem de görsel açıdan zengin hale getirecektir. Sınırsız yemeklerin ve o yemeklerin de içinde bulunan uçsuz bucaksız malzemelerin zenginliğinden görsel olarakta faydalanmanız, özellikle söz konusu yemek olunca doyumsuz seçeneklerle tariflerinize ekstra tat katmanıza yardımcı olur. Sitenizin yapacağı yaratıcı yemek tarifi videoları, ziyaretçilerinizin yemeklerini kolay ve bir o kadar da eğlenceli hazırlamalarına neden olacaktır.

KADINLARA ÖZGÜ SİTELERDE DAHA RENKLİ BİR KONSEPT İŞİNİZE YARAYACAKTIR

Bünyesinde milyonlarca farklı konuyu barındıran kadınlar için hazırlanan sitelerde, bir çok şeyin bir arada ayrı ayrı ziyaretçilerinize göz kırpması webvideonuz sayesinde kaçınılmaz olacak. Ucu açık, sayısız konuyu ve kadınlara dair her şeyi, hele ki bu kadar çokken avantaja çevirmek gerek. İsteğiniz doğrultusunda her türlü içeriği renkli animasyonlar halinde takipçilerinize sunmanız, işi iki taraf içinde fazlasıyla eğlenceli hale getirecektir. Hiç göz yormadan ama yine de ilgi çekici bir biçimde hazırlanan görseller ile siteniz evrim geçirecek.

POPÜLER KÜLTÜR SİTELERİ İÇİN BU OLAĞANÜSTÜ BİR YÖNTEM

Başta müzik, sinema, kitap, çizgi roman gibi konular olmak üzere daha bir çok popüler kültür ögesi WebVideom için adeta dipsiz bir kuyu. Web dergisi ya da popüler kültüre dair bir çok içeriği içeren blog şeklindeki siteniz, işin konusu gereği hali hazırda elinizde bulunan seçeneklerin haliyle iki katına çıkmasına sebebiyet veriyor. Aklınıza gelebilecek her türlü şeyi, haberinizi ya da paylaştığınız listeleri daha göz alıcı ve renkli hale çevirerek, popüler kültürün içinde bulunmanızın fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Videoya diğer şeylerden daha yatkın olan bu sektör sayesinde yapmanız gereken tek şey aklınızdakileri videoya dökmek olacaktır.

BU VİDEOLAR MOBİLYA SEKTÖRÜ İÇİN DE OLDUKÇA ETKİLİ

Sitenizde tanıtımını yaptığınız her türlü mobilyayı, müşterileriniz ile buluşturmanız konusunda size etkili bir yöntem sunan WebVideom, ürünlerinizi neredeyse üç boyutlu bir şekilde video haline getirmenizi ve müşterilerinizin de geniş ve etkili bir biçimde onları inceleyebilmesine olanak sağlıyor. İnternet üzerinden alışveriş yapmanın akılda şüpheye yol açtığı bu dönemde, yapacağınız video sayesinde alıcılar hiç tereddüt etmeden almak isteyecekler, çünkü video sayesinde, gerçekten yakından görmüş, hatta belki de dokunmuş kadar olacaklar. Sade ve elit bir biçimde şablonlarımızla buluşan ürünleriniz, video haline gelip sitenize de şık bir görünüm kazandıracaktır.

ÇİÇEKÇİLER DE ÇİÇEK GİBİ VİDEOLAR İLE ÇİÇEK GİBİ SİTELERE KAVUŞUYOR

Online olarak hizmet veren, istediğiniz adrese, istediğiniz çiçeği anında adrese teslim etme anlayışıyla çalışan çiçekçi websiteleri de yaratacağınız webvideonuz sayesinde, en az çiçekleriniz kadar renkli ve eşsiz görünüme kavuştururken, müşterilerinize de onları heyecanlandıracak bir alışveriş deneyimi sağlıyor. Kolay ve etkili bir biçimde sitenize güç katacak bu videolar sayesinde işleriniz de çiçek gibi olacak.

HEMEN ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN

Webvideom.org Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin 7/24 Bizimle İletişime Geçebilirsiniz...

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN